Shop Mobile More Submit  Join Login
×
od dziś możecie spotkać mnie także na blogspocie. :)

www.szewczykowy.blogspot.com
chciałbym wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia! zdrowia, szczęścia, pomyślności. dużo, dużo radości! spełnienia wszystkich marzeń i rodzinnej atmosfery przy stole! :)
na reszcie nadeszły nasze upragnione wakacje! mam nadzieję, że będzie to dla nas błogo spędzony czas. myślę, że przez ten okres moją galerię zasypie stos nowych zdjęć. oby tegoroczna przerwa wakacyjna była dla nas wyjątkowo spędzona! :)

ps. moja lustrzanka jest już okrągły roczek w moich rękach, w moim użytkowaniu. :)
i jest już okrągła setka zdjęć (tak naprawdę jest ich więcej :D)! cieszę się, że tyle tutaj wytrzymałem, i że nadal mam ochotę dodawać coś nowego na ten profil. dzięki wielkie za wszystkie komentarze do zdjęć i za wszystkie odwiedziny! pozdrawiam! :D
nowy rok, nowe postanowienia, nowe plany... życzę wam, żeby ten rok był tysiąc razy lepszy od poprzedniego roku, a przynajmniej nie gorszy! naturalnie życzę wam zdrowia, szczęścia, pomyślności i bardzo dużo kasy! :D
i znów odżyłem na tym portalu! postanowiłem coś dodać nowego, bo zrobiło mi się jakoś pusto. ogółem zastanawiam się nad powrotem na onet i założeniem jakiegoś kolejnego fotobloga, albo i kilku... lecz czy nie za dużo tego będzie? o jakiś nowych profilach na pewno was poinformuję! ;D
cześć! i znów kolejny rok szkolny przede mną. ale to szybko minęło. ;( aż mi się nawet myśleć nie chce, że kolejne dziesięć miesięcy dzieli mnie od wakacji. mam nadzieję, że minie mi te kilka miesięcy tak wesoło, jak poprzednio. ;) tak więc, życzę udanego powrotu do szkoły! głowa do góry. ;)
witajcie! ostatnim czasem dodaję dużo zdjęć, a związane to jest tym, że dostałem swoją pierwszą lustrzankę. było to dokładnie dnia 24 czerwca. do tej pory dodałem 44 zdjęcia wykonane tym aparatem. mam nadzieję, że wam się podobają. dziękuję za każde wejścia, za każde dodawanie do ulubionych i każde komentarze. życzę wam wszystkim wspaniałych wakacji! ;)
i stuknął mi równy tysiąc odwiedzin! wiem, że jak na rok to może nie za dużo, ale ja jestem szczęśliwy z waszych odwiedzin. dziękuję wam za kilka sekund poświęconych na obejrzenie mojego profilu! dla was to kilka sekund, dla mnie to bardzo dużo oraz coś bardzo ważnego! obym wytrwał do drugiego tysiąca. ;)
jestem już tutaj z wami okrągły rok. mam nadzieję, że się cieszycie z tego powodu. przez ten rok zdążyło się u mnie bardzo dużo zmienić. mam nadzieję, że kolejne lata przyniosą zmiany - oczywiście na lepsze. dziękuję wszystkim za te wszystkie komentarze, za dodawanie moich wstawek do ulubionych! kiedyś się wam za to wszystko odwdzięczę w miarę moich możliwości! pozdrawiam gorąco. ;)
witajcie. znów nadeszły siły. wczoraj była bardzo fajna pogoda na zdjęcia, więc postanowiłem się wybrać na spacer. efekty mojej pracy macie w galerii. dodałem pięć nowych zdjęć. mam nadzieję, że spodobają się wam. szkoda tylko, że dziś zepsuła się pogoda, bo może byłby znów jakiś upload w galerii. ;) pozdrawiam!
 • Listening to: Eminem - Not Afraid
dawno, ale to bardzo dawno tutaj nie byłem. w sumie to nie było jakoś okazji. nie mam żadnych nowych zdjęć, nie mam ochoty, nie mam weny. ogółem ostatnio coraz bardziej napaliłem się na lustrzankę, ale niestety funduszy brak. jednak mam nadzieję, że kiedyś się jej dorobię. postaram się teraz na wakacje coraz częściej tutaj witać i zostawiać coś nowego. pozdrawiam!
 • Listening to: Grupa Operacyjna - Pomocy
wiosna. całkiem inne powietrze, całkiem inna atmosfera. aż szkoda człowiekowi czasu na szkołę. ten czas stracony z chęcią zużyłbym na latanie z aparatem po krzakach. szczerze mówiąc, to zrobiłem już kilka nowych zdjęć, ale to tylko telefonem. być może doczekacie się ich jeszcze w tym tygodniu ;) pozdrawiam!
 • Listening to: DJ Tiesto - Escape Me
 • Reading: Skąpiec - Molier
spoglądam tu co jakiś czas, aż mam zamiar zabrać aparat i wyjść na spacer. spoglądam za okno, a tam szaro. od razu odechciewa mi się spacerów, szmerów i zabawy w fotografa. szczególnie, że nie ma obiektów, które można fotografować. ale już nie długo. przemogę się i zacznę się czymś zajmować. najgorzej zniechęcającymi faktami do życia są cztery sprawdziany, które mnie czekają jeszcze w tym tygodniu i wielka dziura w ścianie mojego pokoju. masakra!
 • Listening to: Katy Perry - Starstukk
 • Reading: Romeo i Julia
witam. nie było mnie bardzo długo na dA. mam zaległości, wiem. ^^, przyjdzie wiosna, dodam kolejną porcję zdjęć. na szczęście na blogu nie zrobiłem takiej długiej przerwy jak tu. niedawno odnowiłem somemilka, ale teraz znów go zamknąłem. wieść o tym blogu przeszła do osób "niepożądanych", że tak powiem. może kiedyś jeszcze coś tam napiszę. na razie będę pisał tu, o ile znów nie zapomnę. ;] pozdrowienia!

www.blackcolor.blog.onet.pl / www.sesjarnia.blog.onet.pl
 • Listening to: Michael Jackson - Earth Song [*]
 • Reading: Romeo i Julia
 • Watching: "Avatar"
POLISH :
Postanowiłem sobie założyć tu konto i teraz stwierdzam, ze nie żałuje. Bardzo mi się spodobała ta strona. Zamierzam tu wrzucać zdjęcia, prace graficzne mojego wykonania. Mam nadzieje, ze komuś się tu spodoba.

ENGLISH:
I decided to set up the account and are now stating that he regrets. I very like this site. I intend to throw the pictures of my graphic work done. I hope someone from here like it.

{PL: tekst może być niedokładny, EN:
text may be inaccurate}
 • Listening to: Lady GaGa - Telephone / Funky Polak - Pamietaj
 • Reading: Romeo i Julia